Turbosolárium

V našem Fitness studiu TP máte k dispozici solárium značky SUNVISION 360-160W TURBO. Solárium má 3 obličejové zářiče a 32 tělových opalovacích trubic 160W.

turbosolárium

Ceník

Jedna minuta 8,- Kč

Pernamentka

50 minut: 350,- Kč (1 minuta 7,00 Kč)
100 minut: 650,- Kč (1 minuta 6,50 Kč)
200 minut: 1200,- Kč (1 minuta 6,00 Kč)

Zvýhodněné vstupné

Pro pravidelné návštěvníky našeho Fitness studia se ceny do turbosolária odvíjí od zakoupené pernamentky.

Pernamentka vstupová do fitness: 7,- Kč / minuta
Pernamentka na spinning®: 7,- Kč / minuta
Pernamentka časová do fitness: 5,50 Kč / minuta

Rezervace u baru nebo volejte tel. +420 721 909 212

Solární kosmetika

V našem studiu si můžete zakoupit solární kosmetiku od těchto firem: Oranjito cosmetics, Australian Gold, art of sun - celá balení nebo pro jedno použití.

Infomace k opalování

Turbosolárium slouží spíše k regeneraci než sportování. Ovšem regenerace je pro sportovce i nesportující veřejnost velmi důležitá. Solárium je určeno především zdravým osobám. Osoba trpící některými zdravotními problémy, chronickým onemocněním zejména dýchacím, kožním nebo alergií, smí být vystavena ozařování jen po konzultaci a na doporučení lékaře. Solárium by neměl používat člověk mladší 16ti let, kdo má světlou a citlivou pokožku, jež se snadno spálí, přírodně zrzaví lidé, kdo má velké množství pih či mateřských znamének, kdo má opakované problémy se spálením pokožky nebo kdo má v rodině někoho s rakovinou kůže, ženy v těhotenství.

V průběhu opalovací kůry by se neměly užívat léky (jen po poradě s lékařem). Při vlastním opalování je důležité používat ochranné brýle. Při dlouhém účinku záření může dojít k poškození sítnice. Před opalováním by se rovněž měly vyndat kontaktní čočky. Opalování by mělo být aplikováno pouze jednou denně a ve stejný den by se nemělo opalovat na slunci.

Velmi důležitá je rovněž příprava pokožky, která by měla být zbavena krémů, parfémů a jiných kosmetických přípravků. Tyto přípravky by mohli obsahovat fototoxické látky, které by mohly vlivem UV záření způsobit pigmentové skrvny. V soláriu je nutné se vyvarovat použítí ochranných opalovacích prostředků (s tzv. ochrannými faktory). Doporučuje se využití moderních solárních kosmetických přípravků k akceleraci účinku solárního opalování i ošetření pokožky. Četnost návštěv a stanovení opalovací kůry je úkolem odborně proškolené obsluhy solária nebo néjlépe se poradit se svým odborným lékařem.

Povinností majitele popř. obsluhy je pravidelná výměna trubic a servis solária, ctít životnost trubic, vést o tom pravidelné záznamy, které musí být k dispozici každému návštěvníkovi solária. Hygiena místnosti je velmi důležitá rovněž tak samotného zařízení. Všichni návštěvníci popř. obsluha dezinfikují solárium před i po použití dezinfekcí a přiloženými papírovými útěrkami vytírají do sucha.

Otevírací doba

Po-Pá: 9:00-12:00, 13:30-21:00
So-Ne: 15:00-19:00

Rezervace

tel.: +420 721 909 212

Newsletter

Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách a plánovaných akcích přímo do Vaší emailové schránky? Přihlašte se k odběru právě zde:
... s námi se budete cítit lépe